Kadrina Karud - Lüganuse

Meistriliiga viimane poolfinalist on Kadrina Karud

Meistriliiga viimane poolfinalist on Kadrina Karud, kes alistas veerandfinaali korduskohtumises Lüganuse koguni 123:69 ning edenes kahe mängu kokkuvõttes nelja parema hulka 80-punktilise ülekaaluga!

Kodupubliku silme ees mänginud Karud panid kohe avaminutitest täiskäigu sisse ning võitsid esimese veerandaja 27:15. Teise perioodi esimese kolme minutiga tehti 17:2 spurt ning kasvatati eduseis juba 44:17-le. Poolajaks suutis Lüganuse kaotusseisu siiski veidike tagasi mängida ning puhkama mindi seisul 58:38.

Teisel poolajal pani kodumeeskond korvivõrgud korralikult “põlema”, kui vastaseid kostitati koguni 71 punktiga ning võideti mäng 54-punktilise ülekaaluga.

Pidurdamatus hoos oli Gregory Clay Foster, kes viskas 45 punkti (sh 28 avapoolajal). Lüganuse parimaks kerkis 28 punktiga Erik Raud.

Kadrina Karude poolfinaali vastaseks on põhiturniiri teise koha meeskond 1JVBr. Poolfinaalid mängitakse 2 võiduni, kusjuures 1. ja vajadusel ka 3. mäng toimuvad kõrgema asetusega ehk 1JVBr meeskonna koduväljakul. Praeguseks on teada ka esimese mängu toimumisaeg – neljapäev, 4. aprill kell 20:15 Tapa Sõjaväeosa spordihoones.

Lääne-Virumaa Kossuliiga finaalpäev toimub laupäeval, 27. aprillil Rakvere Spordikeskuses.