Raigo Pärs

“meie” pääses Aaspere vastu üle noatera

SK Aaspere pusis võõrsil kõvasti “meie toidukaubad” meeskonnaga, kuid pidi lõpuks siiski vastasele 84:78 alla vanduma.

Kodumeeskond asus 15:5 juhtima ning võitis esimese veerandaja 22:17. Teisel perioodil jõudis Aaspere ka viigini (26:26), kuid poolaeg kuulus 42:36 “meie toidukaubad” meeskonnale.

Ka teise poolaja kulg oli sarnane esimesele – veerandaegade alguses tuli Aaspere lähemale, lõpuminutid aga kuulusid võõrustajatele. Viimasele vaatusele mindi vastu “meie toidukaubad” 63:56 juhtimisel, veerandaja keskpaigas suutsid aga külalised esmakordselt juhtima pääseda (68:65). Viimane sõna jäi siiski kodumeeskonnale, kes 14:1 lõpuspurdi tulemusel lõplikult eest läksid ja tabelisse napi võidu kirja said.

Võitjate ridades oli pidurdamatus hoos Raigo Pärs, kes viskas 32 punkti. Aaron Kiik toetas teda 24 punktiga. Aaspere resultatiivseimaks kerkis Aivo Aru 19 punktiga.

Kõik kolm kohtumist võitnud “meie toidukaubad” jätkab esiliiga liidrina, mõldemad senipeetud mängud kaotanud SK Aaspere on tabeli lõpus.