Veebruarikuu parimad selgunud: Tõnis Peil ja Matteus Miilpalu

Lääne-Virumaa Kossuliiga annab koostöös FIFAA’ga igal kuul välja kuu parima mängija auhinna ning kevadel nimetame ka meistriliiga ja esiliiga hooaja parimad mängijad. Siin on veebruarikuu meistri- ja esiliiga parimad:

Meistriliiga veebruarikuu parimaks mängijaks osutus Tõnis Peil. Tõnis virutas mängus RSK Tarva vastu korvi 33 punkti ning tabas samal ajal 4 kolmest ja oli ilmeksimatu vabaviske joonel 5/5. Peil oli seega teist kuud järjest meistriliiga parim mängija, tema keskmine oli sellel kuul 27,5 punkti. Talle järgnesid Gregor Rauman, kelle keskmine punktisaak oli 23 ning Kristofer Veismann 22,5 punktiga.

Esiliiga veebruarikuu parim mängija on Matteus Miilpalu. Kadrina Karudes palliv noormees pani veebruarikuus maha tõsise märgi, nimelt mängus Škoda Rakvere vastu sopsas mees korvi 47 punkti ning kuu nelja mängu keskmine oli Matteus´l 26 punkti. Talle järgnes Eerik Sillamaa (NGU Haljala), kelle nelja mängu keskmine oli 25,5 punkti ning kolmandana samuti Karudes palliv Erkki Sillamaa – 23,6 punktiga.

Kuu parimatele toimetavad liiga läbiviijad auhinnakotid kätte lähiajal.

Olgem terved ja püsige lainel!

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.