Mängukeeld – Kristjan Kruusimaa

Lääne-Virumaa Kossuliiga mängukeeldSõmeru ja SK KNT vahelises esiliiga mängus teenis 2 tehnilist viga Sõmeru 17-aastane tagamängija Kristjan Kruusimaa, mis tähendab automaatset mängukeeldu. Kruusimaa peab vahele jätma 4. novembri kohtumise Ilves Transpordi vastu.

Kruusimaa on hooaja esimeste mängude jooksul mängimise kõrvalt jaganud omajagu energiat ka kohtunike töö kritiseerimiseks. Lisaks käesolevale mängule  teenis ta tehnilise vea ka eelmises kohtumises SK Aaspere vastu.

Sõmeru meeskond on liiga uustulnuk, kes on jõudnud pidada vaid mõned kohtumised. Tundub, et Sõmeru mängijatel läheb sisse elamine raskelt, sest Kruusimaa on Tarvo Seljamäe kõrval oma meeskonnas juba teine mängija, kes mängukeelu teenib.

Sõmeru meeskond on Simuna Ivaxi järel teine meeskond, kelle mängijad on oktoobrikuu jooksul teeninud vähemalt 5 tehnilist viga. See omakorda tähendab meeskonnale 50 eurost rahatrahvi.

Toome siinkohal ära ka Lääne-Virumaa Kossuliiga juhendi punktid, mis antud olukorras Sõmeru meeskonda puudutavad:

15.3 Mängija, kes teenib ühe kalendrikuu jooksul 2 tehnilist viga kohtunikega vaidlemise eest, jätab järgmise mängu automaatselt vahele.
15.4 Meeskond, kes teenib 5 tehnilist viga, on kohustatud liigale tasuma leppetrahvi 50 eurot.

Jääme lootma, et Sõmeru mängijad suudavad end kokku võtta ning ülejäänud hooaja vältel suudetakse säärastest karistustest hoiduda.

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.