Ballzy sünnipäeva sooduspakkumised!

Ballzy bränd ja poed peavad sellel nädalal oma esimest sünnipäeva!

BallzyEsimene Ballzy nimeline pood avati Soomes Espoos 2015. a. oktoobris. 2016. a. jaanuaris läks avalikuks internetipood ballzy.eu ja aprillis 2016 avati Euroopa suurimaid, ainult korvpallile mõeldud poode Riias Čaka ielal. Septembrist alates on Ballzy kliente, koostööpartnereid ja sõpru kutsunud Ballzy Eesti showroom’i Tallinnas, aadressil Pärnu maantee 142A I korrusel, et võimaldada enne ostu veenduda soovitud mudeli sobivuses või tegumoes.

Ballzy on esimese sünnipäeva puhul teinud valiku toodetest, mida pakutakse eriti heade hindadega! Kõiki oodatakse nii Showroomi kui veebipoodi pakutavaga tutvuma. Sünnipäevapakkumised aeguvad pühapäeva õhtul. Veebipood on avatud 24/7, Showroom tööpäevadel 12.00-17.30.

Ballzy eesmärk on varustada kõiki korvpallureid perfomance toodete ning korvpallist inspireeritud lifestyle toodetega. Ballzy tootevalikust leiab korvpallisõber regiooni parima ketsivaliku ning lisaks ka spetsiaalselt korvpalluritele valitud toidulisandid ning taastumisvahendid. Loomulikult pakutakse ka spordi- ja kompressioonipesu ning tugisidemeid, sokke, palle ja palju muud. Ballzy brädivalikus on Jordan, Nike, Peak, Adidas, Spalding, And1, Stance, McDavid, Under Armour, New Era, Vans jpt. Ballzy missioon on leida igale mängijale just temale sobiv jalats või varustus, et tema saavutust ei pärsiks detailid.

Ülevaade sünnipäevapakkumistest kodulehel:

https://www.ballzy.eu/est/shop/category/sale

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.