Korvpallikohtunikke oodatakse seminarile!

Kõik Lääne-Virumaa korvpallikohtunikud on oodatud seminarile! 21. septembril kell 18:00 on oodatud kõik lauakohtunikud ning 30. septembril kell 18:30 väljakukohtunikud. Seminar toimub Rakvere Spordikeskuse õppeklassis ning koolitajaks on Aare Halliko.

Aare Halliko
Aare Halliko (Foto: Siim Semiskar/ERR SPORT)

Seminari käigus käiakse läbi kehtivad korvpallireeglid ning tutvustatakse muudatusi. Atesteerimisele on oodatud kõik eelnevalt litsentsi omavad väljaku- ja lauakohtunikud. Samuti on oodatud uued kohtunikud, kes juba maakondlikul tasemel tegutsevad, kuid sooviksid end nüüd proovile panna ka kõrgemal tasemel.

Atesteerimisel tuleb kõigil osalejatel sooritada teoreetiline test ning väljakukohtunikel lisaks ka jooksutest, mis algab kell 20:00.

Seminari osavõtutasud on väljakukohtunikele 25 eurot, lauakohtunikele ja noorkohtunikele (väljakukohtunik, kes soovib vilistada Eesti Korvpalliliidu noorteliigasid ja Lääne-Virumaa Kossuliigat) 10 eurot. Osavõtutasus sisaldub EKLi litsentsi tasu.

Operatiivse asjaajamise huvides paluvad korraldajad huvilistel end eelregistreerida aadressil mikko.virkala@rescue.ee. Koolitusel saab osaleda ka eelregistreerumiseta.

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.