Kõik täna saali! Škoda Kossuliiga karikafinaalis mängivad vanad tuttavad, el classico!

Škoda Kossuliiga karikavõistluste finaalis heitlevad tänavu RLV Massive ja SKA/Päästekool ehk samad rivaalid, kes mullu heitlesid meistrivõistluste finaalis!

Kui SKA Päästekool pääses mitmel rindel tiheda mängugraafikuga rassivate RSK Tarva meeskonna teise mängu loobumise järel poolfinaalist edasi karikafinaali ühe mänguga, siis RLV Massive pidi mängima kodus-võõrsil 1JVBr meeskonnaga.

Esmaspäeval 5. detsembril suutsid SKA/Päästekooli mängijad kodus võita RSK Tarva meeskonda tulemusega 104:55. Päästekooli tulemuslikumad korvikütid olid Kristo Saage 28 ja Ivo Kitsing 16 punktiga. Kaotajate skoori aitas kasvatada Karl Ristna 13 ja Mihkel Kurg 11 punktiga. Kuna teise mängu eel olid paljud Tarva mängumehed ka haiged, otsustati esimese mängu 49 punktilisest kaotusest ilmselt tagasi end ei võitle ja seega finaali liikus SKA/Päästekool.

11.detsembril Võsul toimunud esimese poolfinaalmängu RLV Massive ja 1JVBr vahel võitis kodumeeskond tulemusega 88:72. Esimese poolfinaali tulemuslikumad olid Risto Puur 25 ja Timo Eichfuss 21 punktiga. Sõdurpoiste skoori eest hoolitsesid Oliver Reinol 16 ja Marcus Merimaa 10 silmaga. Teine mäng Tapal aga lõpptulemust ei muutnud ja suhteliselt ühepoolse mänguga liikus karikafinaali tulemusega 85:61 RLV Massive. Võitjate poolelt viskasid lausa kolm meest 20 või enam punkti – Kristjan Kroos 26, Randel Rainer Lille 21 ja Kristofer Veismann 20 punkti. Sõdurpoistest panustas enim Kardo Kilk 12 ja Marko Kuhi 11 silma.

Lääne-Virumaa Kossuliiga finaal toimub täna algusega kell 19:00 Rakvere Spordikeskuses!

Olgem terved ja püsige lainel!

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.