Kristjan Nurmsalu

JaKon Ehitus teenis koduseinte toel väärt võidu

Esiliigas sai olulise võidu juurde Jakon Ehitus/Tapa, kes alistas kodusaalis 79:73 “meie toidukaubad”.

Kodumeeskond alustas mängu kindlalt, asudes 12:5 juhtima. Kättevõidetud edu suudeti hoida veerandaja lõpuni, mil tabloo näitas 23:15. Teisel perioodil jõuvahekorrad muutusid – külalised suutsid iga minutiga aina lähemale tulla ning viimase kolme minutiga tehtud 11:0 spurdi toel viigistati poolajaks mänguseis 35:35-le.

Teise poolaja alguses suutis külalismeeskond Raigo Pärsi korvidest ka juhtima asuda, kuid JaKon Ehitus vastas 11:0 spurdiga ning haaras taas initsiatiivi enda kätte – viimast veerandaega alustati seisul 58:50. Neljandal mänguperioodil kasvas vahe juba vahepeal ka 15-punktiliseks, kuid külalised tulid lõpuminuteil taas lähemale. Lõpuvile tähistas siiski kodumeeskonna 79:73 võitu.

Võitjate poolel tegi enim skoori Kristjan Nurmsalu, kogudes 21 punkti, Karel Eesmaa toetas 18 punktiga. Üleplatsimeheks kerkis Raigo Pärs, kes viskas 32 punkti.

Väärt võidu juurde saanud JaKon Ehitus/Tapa meeskonnal on nüüd kirjas 10 võitu ja 8 kaotust, mis annab turniiritabelis 5. koha. Teise kaotuse järjest teeninud “meie toidukaubad” on 7 võidu ja 10 kaotusega 9. kohal.