Jaanuari parimad mängijad on Taavi Veevo ja Rivo Täheste

Ei ole pidulikumat aega kui Eesti Vabariigi 99. sünnipäev, et välja kuulutada Lääne-Virumaa Kossuliiga jaanuari parimad mängijad. Mõlema liiga kuu parimale mängijale on auhinna välja pannud meie hea koostööpartner Ballzy.

Meistriliiga jaanuari parim mängija on Taavi Veevo (foto: Ain Liiva)

Meistriliiga jaanuari parim mängija on Taavi Veevo. Hooaja edenedes on Veevo tõusnud meistriliiga liidri Väike-Maarja Päästekooli üheks võtmemängijaks. Just tema hingestatud tegutsemine ja 23 punkti olid need, mis viisid meeskonna 86:77 võidule lähirivaal Kadrina Karude vastu. Päästekool jaanuaris kaotusekibedust ei tundnud ning Veevo keskmiseks punktisaagiks kujunes 20.

Esiliiga jaanuarikuu parim mängija on Rivo Täheste. Hoolimata sellest, et esiliiga liider Ilves Transport koosneb väga kogenud mängijatest ning koosseis on äärmiselt ühtlane, on Täheste senise hooaja jooksul tõusnud oma meeskonna skooriliidriks. Jaanuaris tunnistati vaid võite ning Täheste panustas kolmes mängus keskmiselt 20 punkti.

Rivo Täheste (Ilves Transport)
Esiliiga novembri parim mängija on Rivo Täheste (foto: Ain Liiva)

Kuu parima mängija valimisel tegid eelvaliku ära Lääne-Virumaa Kossuliiga korraldajad ning lõplik sõna oli meeskondade esindajatel, kelle häälte põhjal parimad selgusid.

Kuu parimatele on spordi- ja vabaajarõivaste internetipood Ballzy (www.ballzy.eu) välja pannud kuu parima mängija auhinna, milleks on 35-eurone kinkekaart.

Lääne-Virumaa Kossuliiga kuu parima kinkekaart
Kuu parimatele on auhinna välja pannud Ballzy

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.