Ilves Transport SK KNT’le võimalust ei andnud

Esiliigas teenis võidulisa liider Ilves Transport, kes kodusaalis SK KNT meeskonnale võimalust ei andnud ning võttis kindla 92:60 seljavõidu.

Ilves Transport - SK KNT
Hetk mullusest esiliiga finaalist Ilves Transpordi ja SK KNT vahel (foto: Ain Liiva)

Sotid tehti selgeks juba esimesel poolajal, mille Väike-Maarja meeskond tulemusega 50:30 enda kasuks kallutas. Sama hooga jätkati ka teisel poolajal ning kohtumise lõpusireen tähistas mulluste finalistide vastasseisus ootamatult ühepoolset tulemust.

Võitjate parim oli 18 punkti Raul Sinisalu, Olev Soolep lisas 15 punkti. SK KNT vägesid juhatas samuti 18 punkti visanud Roger Kaldaru.

Ilves Transport on 10st mängust kogunud 9 võitu ja 1 kaotuse, millega ollakse kindel tabeliliider, sest lähimatel jälitajatel Sõmerul ja Ekonet Eestil on kaks kaotust enam. SK KNT on 9st mängust võitnud 4 ning kaotanud 5, millega hoitakse 5. kohta.