Kristo Saage

Hooaja parimad mängijad on Kristo Saage ja Erik Kaasik!

Finaalpäeva eel on meil rõõm teatavaks teha Lääne-Virumaa Kossuliiga  2018/2019 hooaja parimad mängijad – meistriliigas Kristo Saage ning esiliigas Erik Kaasik! Hooaja parimatele on meie hea koostööpartner FIFAA auhinnaks pannud kinkekoti, mis sisaldab 100 euro väärtuses erinevat korvpallivarustust.

Meistriliigas valiti parimaks mängijaks Väike-Maarja Päästekooli liider Kristo Saage. Saage on põhiturniiri võitja ja värske finalisti Väike-Maarja Päästekooli käesoleva hooaja selge liider ning kogu liiga suurim korvikütt. Tema hooaja keskmine punktisaak oli 32,8 punkti mängus, sh kostitas ta vastaseid igas mängus keskmiselt 7 kaugviskega! Ta on sel hooajal seitsmest kuust kolmel valitud kuu parimaks mängijaks.

Saage konkureeris meistriliiga parima mängija tiitlile mullu sama tiitli teeninud Ander Taluga (1JVBr) ning võitis kindla ülekaaluga.

Erik Kaasik
Erik Kaasik on Lääne-Virumaa Kossuliiga esiliiga 2018/2019 hooaja parim mängija (foto: Ain Liiva)

Esiliiga hooaja parima mängija tiitli võitis Vinni Tammed esiliiga finaali vedanud Erik Kaasik. Hooaja alguses mõned mängud Rakvere Tööriistamarketi eest mänginud Kaasik liikus seejärel Vinni meeskonda. Kahe meeskonna peale kokku astus ta põhiturniiril väljakule 15 kohtumises ning viskas kokku 353 punkti, mis teeb keskmiseks 23,5 punkti mängu kohta.

Kaasiku peamine rivaal oli Taimo Tiimus (BGM Ehitus), keda Kaasik edestas vaid ühe häälega.

Hooaja parima mängija valimisel tegid eelvaliku ära Lääne-Virumaa Kossuliiga korraldajad ning lõplik sõna oli meeskondade esindajatel, kelle häälte põhjal parimad selgusid.

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.