Erik Kaasik viskas 50 punkti!

Testturniiri A-alagrupis sai teise järjestikkuse võidu Vinni Tammed, kes Erik Kaasiku 50 punkti toel alistas võõrsil SK Rakke 95:67.

Erik Kaasik
Erik Kaasik viskas SK Rakke vastu 50 punkti (foto: Ain Liiva)

Tasavägiselt kulgenud esimesel poolajal oli kergelt domineerivamaks pooleks Vinni, kes mõlemal veerandajal oli parem nelja punktiga ning pääses poolajaks ette 44:36.

Kohtumise saatus otsustati kolmanda veerandajaga, kui 10 kaugviset tabanud Kaasiku vedamisel läks Vinni lõplikult eest. Enne viimast veerandaega oli seis juba 70:50 ning lõpuvile tähistas Vinni Tammedele teist järjestikkust võitu.

Võitjate ridades viskas Erik Kaasik seega üle poole oma meeskonna punktidest, millega püstitas ühtlasi Lääne-Virumaa Kossuliiga punktirekordi. 14 punkti lisasid Vinni Tammede poolel Ragnar Heek ja Kristjan Kokorev. SK Rakke meeskonna parimad olid Ergo Sildmets 22, Mikk Altermann 21 ning Veiko Kabral 16 punktiga.

3 kaotuse kõrvale teise võidu teeninud Vinni tõusis A-alagrupis 6. kohale, SK Rakke jagab 1 võidu ja 3 kaotusega 7.-8. kohta.