RLV Massive

EELVAADE: kas RLV Massive alistab poolfinaalis kolmandat aastat järjest Päästekooli?

Juba kolmandat kevadet järjest ristuvad meistriliiga poolfinaalis Väike-Maarja Päästekooli ja RLV Massive meeskonna teed. Igipõline rivaliteet, millest viimasel kahel hooajal on võitjana väljunud RLV Massive. Kas “kaks ilma kolmandata ei jää” kehtib ka sel korral või suudab põhiturniiri võitja Väike-Maarja Päästekool üle aastate taas finaali jõuda?

Väike-Maarja Päästekool on sel hooajal näidanud väga kindlat minekut. Põhiturniiril teeniti vaid kaks kaotust – mõlemal korral tunnistati 1JVBr meeskonna paremust. Võistkonna A ja O on Kristo Saage, kelle põhiturniiri keskmiseks punktisummaks oli 33 punkti mängus.

RLV Massive meeskonna põhiturniir algas väga tagasihoidlikult, kuid hooaja lõpufaasis teeniti mõned olulised võidud ning play-off’ile mindi vastu 4. asetusega. Põhiturniiri lõpus saadud positiivne emotsioon kandus edasi ka veerandfinaali, kus võeti valitseva meistri RSK Tarva skalp. Kui hooaja käigus oli meeskonnal probleeme komplekteeritusega, siis põhiturniiri lõpus ja veerandfinaalis täies koosseisus mängides näidati oma tegelikku potentsiaali. Erinevalt Päästekoolist on tegemist väga ühtlase koosseisuga, kus igas mängus võib esile kerkida erinev nimi.

Põhiturniiri mängudes Päästekool vastasele mingit võimalust ei jätnud – novembris vormistati võidunumbriteks koguni 106:73 ning kevadel 93:76. Kõige suuremas hädas oli Haljala meeskond just Saage takistamisega, kes viskas neis mängudes vastavalt 44 ja 47 punkti! Kahe mängu peale kostitas Päästekooli liider RLV Massive’it 23 kaugviskega!

Kristo Saage
Kas Kristo Saage veab Päästekooli taas võidule? (foto: Ain Liiva)

Hooaja algul avaldatud meeskonna tutvustuses ennustas RLV Massive meeskonna eestvedaja Andri Prual, et nende meeskond mängib kevadel finaalis ning vastaseks tuleb Kadrina Karud. Karud on oma ülesandega hakkama saanud – kas RLV Massive suudab neljandat hooaega järjest finaali pääseda?

Poolfinaalid mängitakse 2 võiduni. Seeria avamäng toimub täna, 8. aprillil kell 19:15 Väike-Maarja spordihoones, teine kohtumine Haljalas ning vajadusel kolmas mäng taas Väike-Maarjas.

Poolfinaali võitja mängib 27. aprillil Rakvere Spordikeskuses toimuval Kossuliiga finaalpäeval kell 18:00 algavas finaalis Kadrina Karudega, kaotaja selgitab pronksmedalite omaniku kell 16:00 algavas 3. koha mängus 1JVBr meeskonnaga.

 

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.