Detsembri parimad mängijad on Kaspar Põldmaa ja Andres Saukas

Äsja on lõppenud jaanuar, kuid meil on veel teatamata Lääne-Virumaa Kossuliiga detsembrikuu parimad mängijad. Kui eelnevatel kuudel oli parimaks valitute ülekaal mäekõrgune, siis sel korral käis mõlemas liigas tihe rebimine. Kummagi liiga kuu parimale mängijale on auhinna välja pannud meie hea koostööpartner Ballzy.

Kossuliiga meistriliiga detsembri parim mängija on Kaspar Põldmaa
Meistriliiga detsembrikuu parim mängija on Kaspar Põldmaa (foto: Ain Liiva)

Meistriliiga detsembrikuu parim mängija on Kaspar Põldmaa. Möödunud hooajal esiliigas Simuna Artistoni hõbemedalile vedanud ja esiliiga hooaja parimaks mängijaks valitud tagamängija liikus käesolevaks hooajaks meistriliigasse Simuna Spordiklubi ridadesse. Tema detsembrikuu soorituste keskmiseks kujunes 21 punkti mängus. Simuna SK detsembri saldo oli 1 võit ja 1 kaotus, nende seas magus võit RLV Massive üle, kus ta viskas 20 punkti.

Esiliiga detsembri parim mängija on Andres Saukas. Saukas jätkas detsembrikuus sealt, kus novembrikuu parimaks valitud tiimikaaslasel Rainer Talpasel pooleli jäi. Hulja saavutas detsembris kaks magusat võitu – esmalt alistati põhikonkurent SK KNT (nende ainus kaotus sel hooajal) kodusaalis kindlalt 83:66 (Saukaselt 26 punkti) ning seejärel võõrsil raskes kohtumises SK Rakke 86:84 (Saukaselt 21 punkti, sh vv 16/5). Numbrid räägivad iseenda eest, Saukas oli Hulja võitude peaarhitekt.

Andres Saukas on Lääne-Virumaa Kossuliiga esiliiga detsembri parim mängija
Esiliiga detsembri parim mängija on Andres Saukas (foto: Ain Liiva)

Kuu parima mängija valimisel tegid eelvaliku ära Lääne-Virumaa Kossuliiga korraldajad ning lõplik sõna oli meeskondade esindajatel, kelle häälte põhjal parimad selgusid.

Kuu parimatele on spordi- ja vabaajarõivaste internetipood Ballzy (www.ballzy.eu) välja pannud kuu parima mängija auhinna, milleks on 35-eurone kinkekaart.

Lääne-Virumaa Kossuliiga kuu parima kinkekaart
Kuu parimatele on auhinna välja pannud Ballzy

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.