Ander Talu

Detsembri parimad mängijad on Ander Talu ja Erik Kaasik

Lääne-Virumaa Kossuliiga annab koostöös FIFAA’ga igal kuul välja kuu parima mängija auhinna ning kevadel nimetame ka meistriliiga ja esiliiga hooaja parimad mängijad. Veel enne kui jaanuar läbi saab, kuulutame välja detsembri parimad mängijad.

Meistriliiga detsembrikuu parim mängija on Ander Talu. 1. jalaväebrigaad pidas detsembris ühe kohtumise ning suutis selle tugeva lõpu toel võita. Ander Talu oli võidumängus üleplatsimees, kostitades vastaseid 30 punktiga.

Esiliiga detsembri parim mängija on Erik Kaasik. Vinni Tammed said detsembris kirja ühe võidu ja ühe kaotuse. Võit oli seejuures eriti magus ja väärtuslik, sest selili pandi liiga liider BGM Ehitus, kelle jaoks oli tegemist alles esimese kaotusega. Kaasiku panust võitu on raske alahinnata – meeskonna 70st punktist viskas tema koguni 29. Detsembrikuu keskmiseks punktisaagiks kujunes tal 21,5.

Erik Kaasik
Esiliiga detsembri parim mängija on Erik Kaasik (foto: Ain Liiva)

Kuu parima mängija valimisel teevad tavapäraselt eelvaliku ära Lääne-Virumaa Kossuliiga korraldajad ning lõplik sõna on meeskondade esindajatel, kelle häälte põhjal parimad selguvad.

Kuu parimatele on Lääne-Virumaa Kossuliiga pikaaegne toetaja FIFAA välja pannud TF-1000 korvpalli, mis on ühtlasi ka Lääne-Virumaa Kossuliiga ametlik mängupall.

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.