Taimo Tiimus

BGM Ehitus naases võimsalt, Tiimuselt 44 punkti

Aastase vaheaja järel Kossuliigaga liitunud BGM Ehitus alustas esiliiga hooaega võimsa võiduga, olles võõral väljakul 96:73 parem mullusest pronksimeeskonnast SK KNT’st.

Külalised haarasid kohe algusest ohjad enda kätte, asudes kolme minutiga 6:0 eduseisu. Kuigi veerandaja lõpus suutis SK KNT vahe korraks 2-punktiliseks (18:20) vähendada, lõppes esimene periood BGM Ehituse 25:18 võiduga. Teisel veerandajal pääses kodumeeskond küll hetkeks veidi lähemale, kuid jäi siis viieks minutiks kuivale ning lasi Väike-Maarja võistkonna jäädavalt eest – poolaja pausiks näitas tabloo 50:36.

Kolmandal veerandajal kasvas vahe juba enam kui 20-punktiliseks, kuid viimaste minutite jooksul suutis SK KNT veidi lähemale tulla ning viimasele vaatusele mindi vastu seisul 74:58. Neljanda veerandaja esimese viie minutiga suutis kodumeeskond tabada vaid ühe viske ning BGM Ehitusele enam ohtlikuks ei saanud.

Võitjate ridades tegi vägeva esituse Taimo Tiimus, kes viskas koguni 44 punkti (sh vv 17/14). Kahekohalise punktiskoorini jõudsid veel ka Sander Klaan ja Mait Jalast, kes viskasid vastavalt 16 ja 12 punkti. SK KNT skoori eest hoolitsesid enim Märt Ait 19 ja Denis Takovenko 19 punktiga.