Aprilli parimad mängijad on Roman Konontšuk ja Sten Pobbul

Juba laupäeval 6. mail tõmmatakse Rakvere Spordikeskuses Lääne-Virumaa Kossuliiga pikale korvpallihooajale pidulik joon alla. Veel enne saame aga teatavaks teha aprillikuu parimad mängijad, kellele meie hea koostööpartner Ballzy on välja pannud kuu parima mängija auhinna.

Roman Konontšuk
Meistriliiga aprilli parim mängija on Roman Konontšuk (foto: Ain Liiva)

Meistriliiga aprilli parim mängija on Roman Konontšuk. RLV Massive aprillikuus kaotusekibedust ei tundnud ning suured teened kõigi viie võidu puhul olid just Konontšukil. Mitmekülgne ääremängija viskas aprillis keskmiselt 24 punkti ning mis peamine – tema stabiilne tegutsemine aitas kukutada viimase kolme hooaja meistri Väike-Maarja Päästekooli ning RLV Massive’il finaali jõuda!

Esiliiga aprillikuu parim mängija on Sten Pobbul. SK KNT meeskonna väle tagamängija oli aprillikuus väga silmapaistev. Eriti oluliseks kujunes tema panus poolfinaalis Hulja meeskonna vastu – avakohtumises „paugutas“ ta vastaste korvi 8 kaugviset ja viskas koguni 36 punkti, seeria otsustavas kohtumises aga tabas ta viimastel minutitel kõik 10 vabaviset (kokku 17st 15) ning vedas ülinapi 72:71 võiduga oma meeskonna teist hooaega järjest esiliiga finaali.

Sten Pobbul
Esiliiga aprilli parim mängija on Sten Pobbul (foto: Ain Liiva)

Kuu parima mängija valimisel tegid eelvaliku ära Lääne-Virumaa Kossuliiga korraldajad ning lõplik sõna oli meeskondade esindajatel, kelle häälte põhjal parimad selgusid.

Kuu parimatele on spordi- ja vabaajarõivaste internetipood Ballzy (www.ballzy.eu) välja pannud kuu parima mängija auhinna, milleks on 35-eurone kinkekaart.

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.