Aaspere hammas Tamsalu peale ei hakanud

Testturniiri A-alagrupi nädala esimeses mängus võttis Tamsalu/JaKon Ehitus kodusaalis vastu SK Aaspere meeskonna. Skoorivaeses kohtumises pani Tamsalu oma paremuse maksma skooriga 65:47.

Karel Eesmaa
Karel Eesmaa viskas SK Aaspere vastu 17 punkti (foto: Ain Liiva)

Tamsalu Spordikompleksis lahti rullunud kohtumises kodumeeskond vastastele suurt võimalust ei jätnud. Kuueminutilise mängu järel juhiti 9:2 ning esimese veerandaja lõpuks näitas tabloo 18:9. Teisel veerandajal tehti kõvasti “kuiva trenni”, sest kahe meeskonna peale suudeti kümne minutiga visata vaid 10 punkti ning poolajaks juhtis Tamsalu 24:13.

Teisel poolajal saadi taas korvirõngastelt kaaned maha ning Tamsalu kasvatas eduseisu 20-punktiliseks – viimasele veerandajale mindi vastu 52:31. Selline vahe püsis ka viimasel veerandajal ning Tamsalu võttis kindla 67:47 võidu.

Tamsalu/JaKon Ehitus resultatiivseimad mängijad olid Karel Eesmaa 15 ning Livar Liblik 14 punktiga, SK Aaspere poolel vastas Tanel Virtmann 11 punktiga.

Tamsalul on turniiritabelis kahest mängust kaks võitu, SK Aaspere on kaotanud kõik kolm kohtumist.