Simunale raske võit SK KNT üle

Testturniiri A-alagrupis pidasid põnevusheitluse Simuna Spordiklubi ja SK KNT. Raske 90:78 võidu sai tabelisse kirja Simuna meeskond.

Skoorirohkelt alanud mängu algust kontrollisid Kunda mängijad, kes neljaminutilise mängu järel 19:15 eduseisu hoidsid. Veerandaja teine pool kuulus siiski kodumeeskonnale, kes pisikeseks puhkepausiks 29:27 juhtima pääses. Punkt-punkti heitluses jätkati avapoolaja lõpuni, mille järel säras tablool Simuna meeskonna 45:42 eduseis.

Veel kolmanda veerandaja keskel oli mänguseis 54:54 viigis, seejärel hakkasid võõrustajad vaikselt oma teed minema. Viimasele perioodile mindi vastu seisul 69:59 ning kohtumise lõpus Kunda meeskond enam ohtlikult lähedale ei jõudnudki.

Võitjatel kogus viis mängijat kahekohalise punktiskoori, parimatena tõid kuus kaugviset tabanud Karlis Karm 22 ja Eerik Sillamaa 18 punkti. Kaotajate poolel vastas Sten Pobbul samuti 22 punktiga, Alver Petuhov lisas 15 punkti.