RSK Tarvas I alistas kindlalt Ilves Transpordi

Testturniiri A-alagrupi kohtumises sai turniiritabelisse võidu juurde RSK Tarvas I meeskond, kes alistas kodusaalis Ilves Transpordi kindlalt 87:53.

Ander Talu
Ander Talu viskas Tarvase parimana 17 punkti (foto: Ain Liiva)

Korvidevaeselt alanud kohtumine kulges kuni esimese veerandaja keskpaigani punkt-punkti mängus. Veerandaja teises pooles lülitusid pingilt mängu ka Tarvase liidrid Illimar Pilk ja Mihkel Kurg, seejärel haaras kodumeeskond ka kerge initsiatiivi ning võitis esimese veerandaja 19:15.

Võrdne heitlus jätkus veel ka teisel veerandajal – viiendal mänguminutil näitas tabloo Tarvase eduseisuks 28:23. Seejärel vigastas selleks hetkeks juba 10 punkti visanud Rivo Täheste hüppeliigest ning pidi edasist kohtumist kõrvalt vaatama. Sellest löögist Väike-Maarja meeskond enam ei toibunudki, poolajavileks lasti kodumeeskond ette juba 43:29.

Kolmandal veerandajal olid külalised skoori kasvatamisega tõsises hädas visates kümne minuti jooksul vaid 7 punkti. Tarvas kasvatas viimaseks veerandajaks eduseisu juba 63:36-le ning vormistas lõpuks kindla võidu.

Võitjate resultatiivseimad olid Ander Talu 17 ja Randel Rainer Lille 15 punktiga. Ilves Transpordi ridades vastas Ants Rouhijainen 14 punktiga.

Võit tõstis RSK Tarvas I meeskonna A-alagrupis 3 võidu ja 1 kaotusega jagama 2.-4. kohta, Ilves Transport on neljast mängust kogunud ühe võidu, millega jagatakse Vinni Tammedega 7.-8. kohta.