RSK Tarvas I õpetas järelkasvu

RSK Tarvas I meeskond oma duubelrivistusele sõnaõigust ei jätnud ning võttis suure 91:55 võidu.

Mihkel Kurg
Mihkel Kurg (foto: Ain Liiva)

Jõuvahekord pandi paika juba esimesel poolajal – avaperioodi 24:14 võitnud esindustiim võitis poolaja 47:23.

Kolme veerandaja järel oli vahe juba 77:37 ning kohtumise lõpuks RSK Tarvas I meeskonnale 36-punktiline võit.

Mihkel Kurg oli 20 punktiga võitjate parim, Ander Talu lisas 17 ning Arvan-Johannes Lippasaar 16 punkti. RSK Tarvas II tulemuslikumad olid harjumuspäraselt Martin Laandu ja Kristo Tammiksaar vastavalt 22 ja 19 punktiga.

RSK Tarvas on kogunud 10 võitu ja 3 kaotust ning põhiturniir lõpetatakse teisel kohal, mis tagab otsepääsu poolfinaali, kus minnakse vastamisi 3. ja 6. asetusega meeskondade veerandfinaali võitjaga.

RSK Tarvas II meeskond lõpetab põhiturniiri 8. kohal, olles voor enne põhiturniiri lõppu kogunud 2 võitu ja 11 kaotust.

Viimases voorus läheb RSK Tarvas I meeskond vastamisi Simuna Spordiklubiga, RSK Tarvas II kohtub 1JVBr meeskonnaga.