Taimo Tiimus

Võitmatu BGM Ehitus alistas Tööriistamarketi

Esiliiga liider BGM Ehitus jätkas oma võidujada Rakveres, kus alistati kohalik Tööriistamarket 69:62.

Külalised haarasid ohjad kohe algusest ning võitsid esimese veerandaja 15:8. Teisel perioodil kasvatati vahet veelgi ning poolajaks näitas tabloo 39:28.

Teisel Teisel poolajal õnnestus kodumeeskonnal vahet veidike tagasi mängida – viimase veerandaja eel oli vahe seitse punkti (57:50). Kinniselt kulgenud viimasel veerandajal suutis BGM Ehitus oma kätte võidetud edu hoida ning kirjutas tabelisse üheksanda võidu.

Võitjate resultatiivseim oli 29 punktiga Taimo Tiimus, ühtlaselt skoori teinud Tööriistamarketi parimateks kerkisid 12 punktiga Mikk Joorits ja Jesper Remsel.

BGM Ehitus jätkab kindla liidrina, olles võitnud kõik senipeetud 9 kohtumist. Rakvere Tööriistamarketi saldo on 5 võitu ja 4 kaotust, mis annab turniiritabelis 3.-4. koha.