Erik Kaasik

Vinni Tammed teenisid võidulisa ning püsivad neljandal kohal

Esiliigas sai tabelisse võidupunktid kirja Vinni Tammed, kes alistas võõrsil 85:73 “meie toidukaubad.”

Avaperioodi algus oli mõlemapoolsete võimalustega, siis läks aga Vinni meeskond 10:0 spurdi toel 19:9 juhtima ning võitis esimese veerandaja 23:13. Teisel veerandajal suutsid Juris Umbrasko juhendatavad Tammed vahe juba 20-punktiliseks kasvatada, kuid Andreas Pajupuu ja Ragnar Leppikuse korvidest mindi poolajale seisul 40:25.

Teise poolaja alguses sai ka kodumeeskond oma mängumasina paremini käima ning vähendas vahe otsustavaks veerandajaks vaid viiele punktile (60:55). Viimasel perioodil püsis mäng Vinni meeskonna kontrolli all, kes hoidis turvalist vahet ning võttis 85:73 võidu.

Võitjate resultatiivseim oli 19 punktiga Erik Kaasik. Kaotajate ridades tegid enim skoori Rainer Talpas ja Mardo Mäeots, kes viskasid vastavalt 18 ja 17 punkti.

Vinni Tammedel on nüüd turniiritabelis 10 võitu ja 6 kaotust, mis annab 4. koha. “meie toidukaubad” saldo on 7 võitu ja 8 kaotust, millega ollakse viimasel play-off’i viival ehk 8. kohal.