Kristo Saage

Veebruari parimad mängijad on Kristo Saage ja Taimo Tiimus

Lääne-Virumaa Kossuliiga annab koostöös FIFAA’ga igal kuul välja kuu parima mängija auhinna ning hooaja lõpus nimetame ka meistriliiga ja esiliiga hooaja parimad mängijad.

Meistriliiga veebruari parim mängija on Kristo Saage. Kossuliiga meistriliiga resultatiivseim mängija demonstreeris veebruaris taas oma “kuuma kätt”. Esmalt kostitas ta RSK Tarvas meeskonda 32 punktiga ning seejärel RLV Massive vastu koguni pooled (93st 47!) Päästekooli punktidest. Endale omaselt ohtlik oli Saage just kaugviske joone tagant, tabades neis kahes mängus kokku lausa 20 kaugviset! Tema veebruari keskmine punktisaak oli 39,5 punkti mängus.

Esiliiga veebruarikuu parim mängija on Taimo Tiimus. BGM Ehitusel oli veebruaris käsil tihe kuu, kui väljakul käidi koguni viis korda. Ainus kaotus tuli vastu võtta Simuna Ivaxilt, raskes mängus alistati lähirivaal Sõmeru ning Väike-Maarja derby’s kindlalt Ilves Transport. Tiimus näitas stabiilseid esitusi, kogudes viie mängu keskmiseks punktiskooriks 25.

Taimo Tiimus
Esiliiga veebruarikuu parim mängija on Taimo Tiimus (foto: Ain Liiva)

Mõlemad mängijad on sel hooajal kuu parimaks valitud kolmel korral ning huvitava kokkusattumusena on nad kuu parima mängija tiitli saanud alati samadel kuudel.

Kuu parima mängija valimisel teevad eelvaliku ära Lääne-Virumaa Kossuliiga korraldajad ning lõplik sõna on meeskondade esindajatel, kelle häälte põhjal parimad selguvad.

Kuu parimatele on Lääne-Virumaa Kossuliiga pikaaegne toetaja FIFAA välja pannud TF-1000 korvpalli, mis on ühtlasi ka Lääne-Virumaa Kossuliiga ametlik mängupall.

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.