Rainis Naur

Tööriistamarket nahutas “meie toidukaubad” meeskonda

Esiliigas näitas võõrsil head minekut Rakvere Tööriistamarketi meeskond, kes võttis suureskoorilise 112:89 võidu “meie toidukaubad” võistkonna üle.

Kohtumise esimene veerandaeg möödus suureskooriliselt. Külalised asusid kiiresti 12:4 juhtima, kuid esimeseks lühikeseks puhkepausiks suutis kodumeeskond vahe kolmepunktiliseks vähendada (29:26). Teisel veerandajal lükkas Tööriistamarket teise käigu sisse ning kasvatas poolajaks eduseisu juba 55:36-le.

Kolmanda veerandaja alguses kasvas vahe veelgi, sest  külalised tegid veel ühe 10:3 spurdi. Seejärel kosus ka kodumeeskond ning kahe peale visati kümne minuti jooksul koguni 63 punkti – viimase veerandaja eel näitas tabloo 88:66 Tööriistamarketile. Neljas veerandaeg mängu enam pööret ei toonud ning lõppskooriks kirjutati protokolli 112:89.

Rakvere Tööriistamarketi suurimaks punktikütiks kerkis Rainis Naur 29 punktiga, Kristo Tammiksaar lisas 19 ning Arvan-Johannes Lippasaar 18 punkti. “meie toidukaubad” poolel vastas Rainer Talpas 26 punktiga, Raigo Pärs ja Aaron Kiik toetasid teda vastavalt 18 ja 17 punktiga.

Kuuest mängust neli võitu kogunud Tööriistamarket on hetkel turniiritabelis teisel kohal, viiest mängust kolm võitnud “meie toidukaubad” paikneb kuuendal real.