Tapa etappi võitis Haljala NGU

Tapa linnapäevade raames peeti täna tänavakorvpalli 3×3 Lääne-Virumaa etapp, mille võidu viis koju Haljala NGU meeskond.

Kohale saabusid Tapa väliväljakutele viis meeskonda, kes mängisid kõik omavahel läbi. Nii selgusid ka kohtade jaotused esimesest viiendani. Tulises neljanda viienda koha mängu suutsid noored Rakvere Spordikooli poisid alistada kohalikud Lendoravad tulemusega 10:9, seega neljandaks platseerusid Rakvere kossunoored ja Tapa Lendoravad said etapil viienda koha.

Kolmanda koha saavutasid turniiri lõpuks Simuna SK kolmik, kes seekord mängisid järgnevas koosseisus – Kaarel Gustav Põldmaa, Karl Ristna ja Oliver Balõtšev.

Sisuliselt turniiri viimases mängus ehk finaalis mängisid juba ei tea mitmendat korda sel suvel Haljala NGU  vs SKA/Päästekool. Alguses said paremini minema SKA/Päästekooli mängijad, kolmandal minutil juhiti 5:1, kuid mida aeg edasi seda kindlamalt said ka Haljala NGU mehed end käima ja lõpptulemuseks oli tablool Haljala NGU võit tulemusega 21:15. Võidukas meeskonna mängisid: Erkki Sillamaa, Virmo Tammemägi, Karl-Andri Lillepuu ja Magnar Martins. Teiseks jäänud SKA/Päästekoolis käisid seekord väljakul Livar Liblik, Taavi Veevo, Ivo Kitsin ja Karel Eesmaa.

Enne finaaletapi Eismaal on meeskondade reiting järgmine:

  1. Haljala NGU
  2. SKA Päästekool
  3. Simuna SK
  4. Kadrina Karud
  5. Rakvere Spordikool
  6. Püsimets
  7. Team Kaitsevägi
  8. Golf
  9. Lendoravad

Kohtume juba 12.08.2023 Eismal finaalpäeval, kus selgitatakse maakonna meistrid!

Eelregistreerimine Eisma etapile on avatud kuni 10.08.2023 kell 17:00 (reitingu üheksa esimest meeskonda on juba koha taganud finaalmängudele)!

Lääne-Virumaa MV Finaal 3×3 korvpallis: 12.08.2023 kell 12.00 Eisma Sadam

Eelregistreerimine etappidele tuleb teha e-postiga ning kirjutada aadressile: mikko.virkala@rescue.ee. Lisada tuleb meeskonna nimi ja mängijate ees- ja perekonnanimed, osalustasu 60.- EUR meeskonnalt.

NB! Olgem kiired registreerima, sest vaid 10-kiiremat meeskonda pääsevad etapile peale!

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.