Škoda Kossuliigas on karikavõistlustel selgunud poolfinalistid!

Karikavõistlustel on kätte jõudmas kõige põnevam faas, sest selgunud on neli poolfinalisti, kes hiljemalt 22.12.2022 selgitavad välja need kaks meeskonda, kes 29. detsembril kell 19:00 Rakvere Spordikeskuses peetavas finaalmängus väljakule astuvad.

Karikatabeli ülemises pooles asuvad poolfinalisti selgitama kaks Väike-Maarja valla meeskonda SKA/Päästekool vs Simuna SK

Veerandfinaalis oli Simuna SK meeskond võidukas Lüganuse üle. Esimeses kodumängus suutis Lüganuse meeskond vastased seljatada tulemusega 72:66 edukamad skoorijad Lüganuse poolelt Sander Naarits 20 ja Reijo Peenema 13 punktiga. Simuna vankrit vedas skoori tegemise mõistes Ander Talu 25 punktiga. Kordusmängus Simunas suutis kodumeeskond kahe mängu kokkuvõttes end 9-punktiga poolfinaali mängida. Teise mängu tulemuseks oli tablool 93:78 Simunale, võitjatele tõi enim punkte jällegi Aner Talu 26 ja karikamängudeks Simunaga liitunud Erkki Sillama 24 silmaga. Lüganuse poolelt olid edukad Tanel Maalma 21 ja Meiko Lindeberg 20 punktiga.

Poolfinaali esimene mäng Simuna SK vs SKA/Päästekooli vahel toimub 10.12.2023 kell 13:00 Simunas.

Tabeli alumises pooles toimus aga teine derby, kus RLV Massive võttis vastu Haljala NGU. Haljala meeskondade esimeses mängus suutis RLV Massive võita Haljala NGU tulemusega 82:69, antud mängus olid Massive suurimad skoorimehed Risto Puur 24 ja Aron Kuusik 16 punkiga. NGU poolelt tõi enim punkte esimeses mängus Oliver Reinol, koguni 31! Teises korduskohtumises suutsid RLV mehed ka teistkordselt Haljala NGu alistada tulemusega 86:78. Skooritegijad RLV poolelt Timo Eichfuss 19 ja Kristjan Kroos 17 silmaga, kaotajate poolelt Karl-Peeter Kangur 21 punkti.

Tabeli alumises pooles kohtusid veerandfinaalis veel KK Hito vs Tapa Linna KK. Kk Hito võitis esimese mängu tulemusega 124:57. Korduskohtumisest Tapa mehed loobusid ja seega poolfinaali liikus KK Hito. Veerandfinaalis suutis KK Hito poolelt Tapa korvi kostitada 43 punktiga Margo Tali.

Tänase seisuga siis kohtuvad tabeli alumises pooles poolfinaalis RLV Massive vs KKHito, antud ajahetkel veel kohtumiste aega veel kokku pole lepitud!

Poolfinaalid peavad olema peetud 22.12.2022, edasi pääseb parem meeskond kahe mängu kokkuvõttes.

Karikafinaal toimub 29. detsembril kell 19:00 Rakvere Spordikeskuses