Janar Sädeme

SK KNT teenis Rakveres võidulisa

Esiliigas teenis kindlad võidupunktid juurde SK KNT, olles võõrsil 81:60 parem Rakvere Tööriistamarketist.

Kunda meeskond alustas kohtumist tormiliselt, minnes avaperioodi keskpaigaks juhtima 21:6. Pärast minutilist mõtlemisaega oli Tööriistamarket aga justkui ümber sündinud ning vastas 12:2 spurdiga, mille tulemusel kaotusseis vaid viiele punktile (23:18) vähendati. Teisel veerandajal suutis Tööriistamarket Timo Tubli ja Rainis Nauri korvidest ka mängu juhtima minna, kuid siis tegid külalised minispurdi ning poolajapausile mindi SK KNT napis 36:34 eduseisus.

Teine poolaeg möödus juba kindlamalt SK KNT kontrolli all – viimasele veerandajale mindi seisul 60:50 ning kohtumise lõpuks kärises vahe juba 21-punktiliseks.

Võitjate parimatena viskasid Janar Sädeme 19 ning Toomas Hain 17 punkti. Kaotajate poolel vastas Rainis Naur 18 punktiga.

SK KNT on kogunud 9 võitu ja 8 kaotust, millega jagatakse 5.-6. kohta. Rakvere Tööriistamarket on saanud 6 võitu ja 11 kaotust ning asub 9. positsioonil.