Simuna SK alustas testturniiri suure võiduga

Laupäeval said korvpalli nautida Simuna korvpallisõbrad, kel oli võimalus kaasa elada Simuna SK ja Rakvere Tööriistamarketi testturniiri B-alagrupi kohtumisele. Karikavõistlustel hüva viskehoo leidnud Simuna vastastele sõnaõigust ei jätnud ning võttis suureskoorilise 110:50 võidu.

Kaspar Põldmaa
Kaspar Põldmaa viskas Simuna parimana 26 punkti (foto: Ain Liiva)

Mullune esiliiga keskmik Tööriistamarket alustas kohtumist tormiliselt ning pääses 3 minutiga 8:3 juhtima. Järgmise kuue minuti jooksul Simuna SK neil enam aga korvini jõuda ei lasknud ning tegi 19:0 vahespurdi. Esimene veerandaeg lõppes kodumeeskonna 22:12 eduseisul ning poolajal juhtis Simuna juba 48:23.

Tõelise tulevärgi panid Simuna pallurid käima kolmanda veerandaja esimeses pooles, kui viie minuti jooksul tabati kokku koguni 6 kaugviset. Viimaseks perioodiks kasvatati eduseis juba 85:38-le ning kohtumise lõpuks säras tablool ümmargune 110:50 võit.

Koguni 6 Simuna SK mängijat kogus kahekohalise punktiskoori, parimatena Kaspar Põldmaa 26, Alo Põldmaa 18 ning Simuna Ivaxist üle tulnud Erkki Sillamaa 16 punkti. Tööriistamarketi skoori eest hoolitsesid enim Sten Küüsmaa 16 ja Tauri Teder 15 punktiga.