Erkki Sillamaa

Simuna Ivax kostitas Aasperet 122 punktiga

Esiliigas pidasid vägeva viskekontserdi maha Simuna Ivax ja SK Aaspere – viskevõistlusest väljus 122:85 võiduga Simuna meeskond.

Tasavägiselt alanud esimesel veerandajal ei suutnud kumbki pool initsiatiivi haarata – parimal hetkel juhtis kodumeeskond 18:14, kuid esimese veerandaja võitis siiski 26:25 Simuna Ivax. Teisel veerandajal suutsid külalised 17:7 vahespurdi tulemusel eduseisu kahekohaliseks kasvatada (49:36), kuid poolajaks võttis Aaspere veidike lähemale – seis tablool 53:46.

Teisel poolajal lükkas Ivax teise käigu sisse ning läks oma teed – kolmas veerandaeg võideti koguni 39:14 ning viimasel veerandajal kasvatati vahe juba 37-punktiliseks.

Võitjate poolel tegi enim skoori Erkki Sillamaa, kes kogus 27 punkti, Marek Pritsik toetas teda 18 punktiga. Kaotajate resultatiivsemateks kerkisid Tanel Toomejõe 28 ning Ingmar Toomejõe 18 punktiga.

Teises ringis endiselt “puhaste paberitega” jätkav Simuna Ivax on 10 võidu ja 7 kaotusega tõusnud jagama 4.-5. kohta.

Simuna Ivax jagab nüüd 4.-5.kohta, kui on kogunud 10 võitu ja 7 kaotust. Seni võiduta püsiv SK Aaspere on turniiritabeli viimasel real, võiduarve avamiseks on jäänud veel kolm vooru.