Erkki Sillamaa

Simuna avas võiduarve 1JVBr vastu

Simuna spordihoones toimunud Simuna SK ja 1JVBr vahelisest meistriliiga põnevusheitlusest väljus võitjana kodumeeskond Simuna tulemusega 72:67.

Kohtumise esimene veerandaeg möödus väga tasavägiselt ning lõppes seisul 21:21. Teisel veerandajal näitas paremat minekut kodumeeskond, kes tegi 14:2 spurdi ning asus juhtima 35:23. Poolajavileks külalised vahet vähendada ei suutnud – puhkepausiks oli seis 46:33.

Kolmas veerandaeg mängu muutust ei toonud ning viimasele veerandajale mindi vastu Simuna 60:44 eduseisul. Viimase veerandaja alguses toimus kerge murrang, kui ajateenijad tegid 12:2 spurdi ning vähendasid vahe 9-punktiliseks. Viimased 4 minutit kulgesid tasavägises võtmes, kuid Simuna SK ei andnud kätte võidetud edu käest ja võttis hinnalise võidu.

Simuna meeskonna parimana viskas Erkki Sillamaa 23 punkti, Eerik Sillamaa lisas 18 punkti. Kaotajate suurim skooritegija oli Rait Tammet 17 punktiga, Artur Kusnerov toetas 16 punktiga.

Simuna meeskonnale oli see kahest mängust esimene võit, 1JVBr on samuti võitnud ühe mängu, kuid neil on peetud kolm kohtumist.