Simuna Spordiklubi

Ridu täiendanud Simuna Spordiklubil on ambitsioonikad plaanid

Lääne-Virumaa Kossuliiga järjekordses intervjuus võtame luubi alla Simuna Spordiklubi meeskonna, kes on kahe hooaja vahel ridu täiendanud ning ihkab kevadel kõrgeimas mängus kaasa rääkida.

Meeskonna käekäigu ja uue hooaja plaanide kohta pärisime aru vigastuspausi tõttu treeneriametit pidavalt Kaspar Põldmaalt.

Saite mullu Lääne-Virumaa Kossuliigas 5. koha, kas see oli teie jaoks õnnestumine või olid eesmärgid suuremad?

5. koht ei olnud kindlasti õnnestumine ja eesmärgi täitmine. Samas, kui vaadata kogu hooaega tervikuna siis oli väga vägevaid mänge ja vastupidi. Eesmärk oli ja on kindlasti vältida vigastusi, mis eelmisel hooajal paraku ei õnnestunud. Seega, selles osas jäid eesmärgid täitmata.

Kas uuel hooajal jätkate suures plaanis sama koosseisuga või on tulemas ka muudatusi?

Suures plaanis on koosseis sama, kuid mõned täiendused siiski on – korvialust kindlustab Janari Taar, aastase pausi järel teeb liigas comeback’i varem Päästekoolis mänginud Mihkel Mager ning Simuna Ivaxist liikus meile Eerik Sillamaa.

Kuidas Sinu enda tervisega seis on? Kas oled uuel hooajal platsil või juhatad treenerina vägesid?

Ise hetkeseisuga palliplatsile ei pääse. Simuna Spordiklubi meeskonnas võtan sel hooajal taas treeneri rolli ja kui peaks juhtuma, et kannatab ka endal platsile astuda, siis arvatavasti madalamas liigas.

Kumb Simuna SK meeskonnas domineerib, kas soov heade sõpradega palliplatsil mõnusalt aega veeta või sportlik printsiip ehk võit iga hinna eest?

Kindlasti sobivad mõlemad Simunat iseloomustama, aga samas kaotada tuleb ka ostata.

Kuidas Simuna SK tiimi mängijad ennast suvel vormis hoiavad ning millal algasid ühised treeningud uueks hooajaks?

Simuna SK meestel on suvi möödunud individuaalse treeningu tähe all. Meeskond alustas ühiste treeningutega paar nädalat tagasi – siiani on need toimunud Simuna uuel välistaadionil.

Mida ootate Lääne-Virumaa Kossuliiga uuelt hooajalt ning kas seate endale ka mingid eesmärgid?

Uuelt hooajalt ootame palju põnevust ja kvaliteetset korvpalli, lisaks loomulikult ka liiga jätkuvat arenemist, sest siiani on aasta-aastalt asi aina paremaks läinud. Kui vaadata meie selle hooaja koosseisu ning seda, et ka treeneritool on täidetud, ei näe ma ühtegi põhjust, miks Simuna ei võiks finaalis mängida.

Kes mängivad kevadel Lääne-Virumaa Kossuliiga meistriliiga finaalis?

Ennustan, et meie finaalivastaseks tuleb RLV Massive!

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.