Rakvere Tööriistamarket

Rakvere Tööriistamarket püüab uusi kõrgusi

Kahe hooaja vahel on märkimisväärse muutuse läbi teinud Rakvere Tööriistamarketi meeskond, kes “pani leivad ühte kappi” RSK Tarvas järelkasvu meeskonnaga. Meeskonna käesoleva hooaja eesmärkide ja tegemiste kohta uurisime võistkonna pikaaegselt eestvedajalt Tauri Tederilt.

Rakvere Tööriistamarket on viimastel hooaegadel olnud Lääne-Virumaa Kossuliiga esiliiga tugev keskmik. Olete kahel viimasel hooajal finaalpäevale jõudmisele väga lähedal olnud, kuid lõpuks siiski veerandfinaali pidama jäänud. Kas mullune Kossuliiga hooaeg oli teie jaoks kokkuvõttes siiski õnnestumine või olid eesmärgid suuremad?

Eesmärk oli jõuda siiski play-off’i, kuid kahjuks jäime ülinapilt esimestena välja. Samas tuleb tunnistada, et lõppkoht oli vastavuses treenituse ja komplekteeritusega.

Teie võistkond on uuel hooajal senisest oluliselt erinev – ühendasite oma jõud noortevõistkonnaga.

Võrreldes viimaste aastatega on võistkond tõesti suures osas täiesti teine. Panime seljad kokku RSK Tarvas II võistkonnaga, ühendasime vanemate meeste kogemuse ja massi ning nooremate poiste tahtmise ja uljuse.

Kumb teie meeskonnas domineerib – kas soov heade sõpradega palliplatsil mõnusalt aega veeta või sportlik printsiip ehk võit iga hinna eest?

Meie meeskonna alus on alati olnud liigamängudest saadav või(s)tlusvaimu rakendamine ja sellest tulenev nauding.

Kuidas Rakvere Tööriistamarketi mängijad ennast suvel vormis hoidsid ning millal algasid ühised treeningud uueks hooajaks?

Üldiselt on suviti alati ennast vormis hoitud puhates ja vabalt võttes ehk pigem kosutame vaimu. Treeningud algasid septembrist, aga tõsisem tegemine alles oktoobrist.

Mida ootate Lääne-Virumaa Kossuliiga uuelt hooajalt ning kas seadsite endale ka mingid eesmärgid?

Ootame põnevaid mänge, meeskonnaliikmete kõrget osalust ja seni parimaks tulemuseks oleva esiliiga pronksmedali parandamist või vähemasti kordamist.

Kes mängivad kevadel Lääne-Virumaa Kossuliiga esiliiga finaalis?

Üks osapool oleme meie, vastasvõistkonna nime hetkel välja tooma ei hakkaks.

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.