Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri kool

POMM! Järva-Jaani alistas Ilves Transpordi!

Esiliigas lõhkas üllatuspommi Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri kool, võites kodusaalis Ilves Transpordi 77:64.

Kohtumise alguses haaras kerge initsiatiivi Ilves Transport, kuid Kristo Popovi korvide järel võttis juhtohjad oma kätte kodumeeskond, kelle vedamisel mindi teisele veerandajale vastu seisul 16:15. Teisel veerandajal jätkus punkt-punkti heitlus kuni seitsmenda minutini, siis õnnestus Järva-Jaanil teha 15:3 spurt, mis nad poolajaks 41:27 juhtima viis.

Teisel poolajal külalised enam mängu pööret tuua ei suutnudki – kolmanda veerandaja järel näitas tabloo 60:44 ning lõpuvile tähistas Järva-Jaani üllatuslikku 77:64 võitu.

Võitjate resultatiivseimaks kerkis meeskonna värske täiendus Karl Gustav Alba 23 punktiga. Ilves Transpordi parim oli Ants Rouhijianen 18 punktiga.

Kaheksa kaotuse kõrvale alles kolmanda võidu teeninud Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri kool on turniiritabeli endiselt 10. kohal, Ilves Transport jagab 6 võidu ja 5 kaotusega 4.-6. kohta.