Veiko Simm

Päästekool avamängus Aasperele võimalust ei andnud

Testturniiri B-alagrupi mängus ei andnud Väike-Maarja Päästekool vähimatki sõnaõigust SK Aaspere meeskonnale – hooaja esimene võit kirjutati tabelisse skooriga 95:44.

Tasavägist mängu jagus üheks veerandajaks, mille järel särasid tablool Päästekooli 28:22 edunumbrid. Teisel ja kolmandal veerandajal lubasid võõrustajad külalistel visata aga vaid 5 ja 4 punkti ning viimasele vaatusele mindi vastu seisul 73:31.

Võitjate ridades kogus kahekohalise punktiskoori 5 mängijat, üleplatsimeheks kerkis 30 punktiga Veiko Simm. Kaotajate poolel suutsid enim võrku sahistada Rasmus Mägi ning Tauri Tomson, kes viskasid vastavalt 11 ja 10 punkti.