Oktoobri parimad mängijad on Randel Rainer Lille ja Sten Pobbul

Lääne-Virumaa Kossuliiga annab koostöös Ballzy’ga igal kuul välja kuu parima mängija auhinna ning kevadel nimetame ka meistriliiga ja esiliiga hooaja parimad mängijad.

Randel Rainer Lille
Meistriliiga oktoobri parim mängija on Randel Rainer Lille (foto: Ain Liiva, basket.ee)

Meistriliiga oktoobri parim mängija on Randel Rainer Lille. Lille on liiga uustulnuka Virumaa PK üks liidritest, kes oktoobrikuus viskas keskmiselt 25 punkti mängus. Kõige vägevama etteaste pakkus noor mängumees karikavõistlustel Ilves Transpordi vastu, kui tabas 7 kaugviset ja viskas üleplatsimehena 33 punkti.

Esiliiga oktoobrikuu parim on Sten Pobbul. Tänu tema suurepärasele tegutsemisele lülitas esiliiga meister karikavõistluste 1/8 mängudes välja meistriliiga meeskonna BGM Ehitus. Pobbul viskas teises, otsustavas kohtumises 34 punkti (sh 8 kaugviset) ning päästis lõpuminuteil oma meeskonna. Oktoobrikuu keskmine punktisaak karikavõistluste ja esiliiga peale kokku 24.

Sten Pobbul
Esiliiga oktoobri parim mängija on Sten Pobbul

Kuu parima mängija valimisel tegid eelvaliku ära Lääne-Virumaa Kossuliiga korraldajad ning lõplik sõna oli meeskondade esindajatel, kelle häälte põhjal parimad selgusid.

Kuu parimatele on spordi- ja vabaajarõivaste internetipood Ballzy (www.ballzy.eu) välja pannud kuu parima mängija auhinna, milleks on 35 eurone kinkekaart.

Lääne-Virumaa Kossuliiga kuu parima kinkekaart
Lääne-Virumaa Kossuliiga kuu parimatele mängijatele on auhinna välja pannud Ballzy

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.