Novembrikuu parimateks valiti Kossuliiga meistriliigas Marcus Merimaa ja esiliigas Kristo Tammiksaar

Lääne-Virumaa Kossuliiga annab koostöös FIFAA’ga igal kuul välja kuu parima mängija auhinna ning kevadel nimetame meistriliiga ja esiliiga hooaja parimad mängija

Suure korvpalli kõrvale jätnud ja ajateenistusse asunud Marcus Merimaa liitus sellel hooajal kohalikus Kossuliigas 1JVBr meeskonnaga ning suured teened karika poolfinaali edasipääsus, on ka temal. Mõlemas karika veerandfinaali mängus RLV Massive vastu kostitas Marcus korvi 17 punktiga. Lisaks oli ta meeskonna resultatiivseim karikavõistluste esimeses poolfinaalis 30 punktiga, tänu millele saavutati võõrsil võit NGU Haljala üle tulemusega 97-92.

Madalamas, esiliigas oli novembris teistest parem Kristo Tammiksaar, Tänu tema teenetele on jõudnud “meie” Toidukaubad karikavõistlustel poolfinaali mängudele. Liigamängus põrutas mees oma novembrikuu parimas mängus 40 punkti ja tabas sealhulgas 9-kolmest!

Kuu parimatele toimetavad liiga läbiviijad auhinnakotid kätte lähiajal.

Kossuliiga karikavõistlustel on käimas hetkel põnevad poolfinaalmängud. Tabeli ülemises otsas kohtuvad omavahel RSK Tarvas – “meie” Toidukaubad ning tabeli alumisel poolel kohtuvad 1JVBR – NGU Haljala. Poolfinaalide esimesed mängud on tänaseks ka juba peetud, tulemused leiab siit: https://virukorvpall.ee/kalender/karikas-tulemused/. Laupäeval 04.detsembril Võsul toimunud esimese poolfinaalmängu NGU Halajala ja 1JVBr vahel võitsid külalised tulemusega 97:92. Seega teiseks kohtumiseks, mis toimub 12.12.2021 kell 18:30 Tapal, on veel finaalipääsu võimalused mõlemal satsil. RSK Tarva ja Toidukaupade meeskonna esimene omavaheline poolfinaal Kadrinas andis paremuse Rakvere noortemeeskonnale tulemusega 98:93, seega on ka selles poolfinaalis finaalipääsu koht veel lahtine.

Lääne-Virumaa Kossuliiga finaal toimub 18.12.2021 Rakvere Spordikeskuses!

Olgem terved ja püsige lainel!

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.