RLV Massive

Meistriliiga pronks on RLV Massive!

Meistriliiga 3.-4. koha mängus pusisid RLV Massive ja 1JVBr esimesel poolajal kõvasti, teisel poolajal läks RLV Massive oma teed ning võitis pronksmedalid 68:58 ülekaaluga.

Mängu alguses sai kege 6:2 algedu RLV Massive meeskond, kuid 1JVBr oli samuti mänguks valmis ning viigistas kiirelt mänguseisu. Ajateenijad pääsesid parima hetkel juhtima nelja punktiga (12:8), kuid ilmeksimatult tabanud Roman Konontšuki vedamisel tegi Haljala meeskond 8:0 spurdi, mis nad omakorda 16:12 ette viis. Esimesele puhkepausile mindigi RLV Massive 23:21 eduseisul.

Teisel veerandajal jätkati punkt-punkti heitluses, kus kumbki pool otsustavat murrangut teha ei suutnud. Poolaja lõpp õnnestus paremini RLV Massive meeskonnal, kes Cristo Kensi hingestatud tegutsemise tulemusel poolajaks 37:33 juhtima pääses.

Teisel poolajal kulges mäng juba RLV Massive taktikepi all, kes vaikselt aga kindlalt vahet kasvatama asus ning viimaseks perioodiks edunumbrid 66:55-le viis. Mängu otsustava vaatuse jooksul 1JVBr mängijatel sündmustesse pööret tuua ei õnnestunud ning RLV Massive vahetas 68:58 võiduga mullused hõbemedalid pronksikarva autasude vastu.

Mängu parimaks nimetatud Roman Konontšuk tegi vägeva kaksikduubli, kogudes 23 punkti ning koguni 17 lauapalli. Cristo Kens panustas võitu 20 punkti ja 6 lauapalliga.

1JVBr poolel jõudsid kahekohalise punktiskoorini kaks mängijat – Ander Talu viskas 12 ning Rait Tammet 11 punkti (lisaks 13 lauapalli.)

Kohtumise põhjaliku statistikaga saab tutvuda siin.