Raigo Pärs

“meie toidukaubad” lustis Järva-Jaani vastu

Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri kool võõrustas täna kodusaalis “meie toidukaubad” võistkonda ning pidi tunnistama vastase suurt 107:56 ülekaalu.

Võrdset heitlust jagus nelja minuti jagu, mil tabloo näitas külaliste kasuks 9:8. Sealtmaalt pani “meie toidukaubad” klassivahe ja kogemuse maksma – esimene veerandaeg võideti 28:15 ning poolajaks kasvas vahe juba 51:23-le. Teisel poolajal jätkus mäng samas rütmis ning kohtumise lõpuks kasvatasid Kadrina valla pallurid vahe koguni 51-punktiliseks.

Võitjatel jõudis kuus mängijat kahekohalise punktiskoorini, parimatena tõid Raigo Pärs 22 ja Mardo Mäeots 17 punkti. Järva-Jaani meeskonna resultatiivseimad olid Priidu Talviste 19 ja Martin Talviste 14 punktiga.

“meie toidukaubad” on võitnud mõlemad senipeetud kohtumised, Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri kool liiga tippude vastu veel võiduarvet avada suutnud ei ole.