Märtsi parimad mängijad on Allan Ehte ja Andres Saukas

Tuliste play-off mängude ajal on tänamatult tähelepanuta jäänud märtsikuu parimate mängijate valimine. Nüüd lõpuks saame välja hõigata need nimed, kellele meie hea koostööpartner Ballzy on välja pannud kuu parima mängija auhinna.

Allan Ehte
Meistriliiga märtsikuu parim mängija on Allan Ehte (foto: Ain Liiva)

Meistriliiga märtsikuu parim mängija on Allan Ehte. Kadrina Karud pidasid märtsis kaks kohtumist, mis ka võideti. Eriti head minekut näitas Ehte põhiturniiri võitja RLV Massive’i vastu, kui tema 34 punkti toel kõrgema asetusega meeskond selili pandi. Mitmekülgne ja suurte kogemustega tagamängija on Karusid vedanud terve hooaja vältel, märtsis panustas ta kahes kohtumises keskmiselt 22,5 punkti.

Esiliiga märtsi parim mängija on Andres Saukas. Ekonet Eesti tegi ülitormilise põhiturniiri lõpu – märtsis käidi väljakul koguni 5 korda ning võideti kõik mängud, mis viis nad põhiturniiri võidule. Neist neljas osales ka meeskonna selle hooaja skooriliider Saukas, kes oli alati ka suurim skoorikütt. Kõige valusamalt „nahutas“ ta Aaspere kolleege, kelle vastu kogunes statistikasse koguni 50 punkti! Saldo oleks vabalt võinud ka oluliselt suurem olla, kuid 22st vabaviskest läbis korvirõnga vaid 9… Märtsi keskmiseks kujunes teist kuud järjest esiliiga parimaks valitud Saukasel koguni 30 punkti mängu kohta!

Andres Saukas
Esiliiga märtsi parim mängija on Andres Saukas (foto: Ain Liiva)

Kuu parima mängija valimisel tegid eelvaliku ära Eesti Ööjooks Kossuliiga korraldajad ning lõplik sõna oli meeskondade esindajatel, kelle häälte põhjal parimad selgusid.

Kuu parimatele on spordi- ja vabaajarõivaste internetipood Ballzy (www.ballzy.eu) välja pannud kuu parima mängija auhinna – kinkekoti, mis sisaldab 40 euro väärtuses erinevat korvpallivarustust.