Lüganuse

Lüganuse liigub karikavõistluste veerandfinaali suunas

Vaid karikavõistlustel osalev Võsu meeskond kaheksandikfinaali avamängus Lüganuse võistkonda üllatada ei suutnud – korduskohtumisele minnakse Lüganuse 17-punktilisest eduseisust.

Lüganuse haaras võõrsil toimunud mängus ohjad kohe mängu algusest enda kätte ning hakkas tasahaaval vahet kasvatama – avaperiood võideti 27:22 ning poolajaks suurendati eduseis 51:41-le.

Samas tempos jätkati ka kolmandal veerandajal, kui külalised viskasid 25 punkti kodumeeskonna 19 vastu ning viimase veerandaja tasavägine tulemus andis lõpptulemuseks Lüganuse 93:76 võidu.

Korduskohtumine toimub pühapäeval, 3. novembril kell 15:00 Maidla Põhikooli spordihoones. Selle paari võitja kohtub veerandfinaalis Sõmeru meeskonnaga.

Lääne-Virumaa Kossuliiga karikafinaal toimub pühapäeval, 29. detsembril Rakvere Spordikeskuses.