Kossuliiga meistriliiga finaal 2018

Kossuliiga ja maakonna esiliiga finalistid selgunud

Esiliiga meister selgub Lääne vs Ida-Virumaa vastaseisust

Eeloleval laupäeval selguvad Lääne-Virumaal Rakvere Spordihoones esiliiga pronksi, hõbeda ja kulla omanikud. Algusega kell 16:00 jooksevad väljakule Sõmeru ja Kadrina Karud, kes selgitavad kolmanda ja neljanda koha omanikud ning kell 18.00 algab esiliiga finaal. Esikoha mängus kohtuvad Väike-Maarja kossusats Ilves Transport ja naabermaakonna meeskond Tööriistamarket/Lüganuse. Kui Ilves Transpordi mehed said suht kindlalt jagu Sõmerust (2-0 mängudega), siis teises poolfinaalis läks vaja kõike kolme mängu. Esimese võitsid kodus mänginud Karud 82:81 ja teise jällegi Lüganuse meeskond Maidla Spordihoones 78:71. Kolmas otsustav mäng toimus Kadrinas ning seekord tõmbas pikema õlekõrre Tööristamarket/Lüganuse ja seda üsna kindalt, mäng võideti tulemusega 79:65 ja pääs finaali oli tagatud.

Kossuliiga kõrgemal tasemel, meistriliigas, pole kahjuks veel teine finalist teada! Väike-Maarja-Päästekool ootab omale finaali vastast paarist RLV Massive – RSK Tarvas, kes peavad just täna 24.05.2022 kell 19:00 Võsu Spordihoones, oma neljanda poolfinaali mängu. Hetkel juhib RLV Massive seeriat 2-1, kui täna õnnestub Massive meeskonnal võita pääsevad nemad reedesesse finaali, kui aga noored Tarva mängumehed suudavad võõral väljakul võidu vormistada, toimub otsustav viies mäng kolmapäeval s.o. 25.05.2022 algusega kell 18:30 Rakvere Rahu Hallis.

Pronksi kohtumises ootab reedel 27.05.2022 algusega kell 18:00 Rakvere Spordihoones omale vastast 1JVBr. Finaal algab reedel 27.05.2022 algusega kell 20.00, Rakvere Spordihoones.

Kõigil on üle mitme aasta võimalik saali tulla, kuna pandeemia enam ei sega tähtsaid kossumatše vaatamast!

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.