Kossuliiga 2021 aasta karikavõitja “meie” Toidukaubad

Suur superüllatus Lääne-Virumaa kossuliiga karikafinaalis sündinud!

Täna toimunud Lääne-Virumaa Kossuliiga karikafinaal kulmineerus superüllatusega, kui “meie” Toidukaubad alistasid 1JVBr tulemusega 99:95. Mängu algusest peale kerget initsiatiivi hoidnud “meie” meeskond võitis esimese veerandaja tulemusega 26:22. Teisel veerandil mäng võrdustus ning vaheajale mindi viigiliselt 48:48. Komandal veerandajal panid “meie” meeskonna kaks tugitala Erik Kaasik ja Kristo Tammiksaar püsti korraliku viskekontserti ning nende kahe koostööl võideti veerandaeg 35-20 ning seis tablool sõdupoiste kahjuks 83:68. Neljandal veerandajal võtsid sõdurpoisid kaevikust jalad välja ja minut enne mängu lõppu jõuti ühe punkti kaugusele, kuid lõpuloteriis tõmbas vabavisete virr-varris pikema kõrre “meie” Toiduakubad. Võidukas meeskonnas viskas Erik Kaasik 8-tabava komesega kokku meeskonna kontosse 32 punkti, sellega oli Erik ka kogu finaali väärtuslikum mängija. Ainuke murekoht oli Kaasikul vabaviske joonel neid tabas ta vaid 8/2. Meeskonna kontosse lisasid võitjatel Kristo Tammiksaar 24 ja Gregor Rauman 14 punkti.

1JVBr poolelt olid resultatiivsemadHans Keskküla 20, Janari Alavere 18 ja Marcus Merimaa 15 punktiga!

Õnne võitjatele ning kohtume kevadel meistrivõistluste finaalpäeval.