2019. aasta karikavõitja RLV Massive

Kossuliiga 2019. aasta karikavõitja on RLV Massive

Lääne – Virumaa Kossuliiga karikavõitjaks tuli RLV Massive

Pühapäeval 29. detsembril selgus Rakvere Spordihallis ligi 500 pealtvaataja ees kossuliiga karikavõitja, kus vastamisi läksid RLV Massive ja Simuna SK. Massive võistkonnast finaalis osalenud 11 mängijast 10 on hetkel  ja ka varasemalt mänginud nii Eesti  esi – kui meistriliiga tasemel. Simuna poolelt on sel tasemel mänginud vaid nende kapten Alo Põldmaa, kes seekord finaalis välisreisi tõttu ei osalenud. Mängu oli võimalus vaadata ka otseülekandes korvpallisõpradel, kes viibisid eemal ja ei saanud kohapeale vaatama tulla.

Hüppepall visatud ja mäng võis alata. Massive poolelt kostitas Erik Kaasik vastaseid kohe kolme tabava kaugviskega järjest, peagi lisandus ka neljas ja avaveerand RLV-le 28:15. Teisel veerandil lisati hoogu juurde ja poolajale mindi seisult 48:22. Massive näitas ennast väga heast küljest kaugvisetel (17/33) ja meeskondlikus kaitsemängus, kus sunniti vastastel tegema raskeid viskeid ja pallikaotusi. Teine poolaeg oli tulemuse vormistamine ja lõppskooriks võit RLV Massive tiimile 104:51. Võitjate poolelt tegi enim skoori 6 kaugviset tabanud Erik Kaasik 20 punktiga, Aron Kuusik lisas 16 ja  finaali väärtuslikeimaks mängijaks tunnistatud Sander Karro samuti 16 punkti. Kaotajate poolel viskas Karlis Karm 11 ja Eerik Sillamaa 9 punkti.

Karikafinaali statistikaga saab tutvuda siin.