Kadrina Karud

Kossuliiga 2019/2020 hooaeg saab lõpu põhiturniiriga!

Lääne-Virumaa Kossuliiga kulmineerub põhiturniiriga

2019/2020 hooaeg mängitakse põhiturniiriga lõpuni ning paremad selguvad põhiturniiri mängude põhjal. Selgituseks veel niipalju, et mängitud sai suur hulk mänge, koos testturniiriga ulatus see eelmise hooaja mängude arvuga võrdseks. Ning samuti ei soovi liiga tehtuid pingutusi prügikasti visata ja ainuke reaalne lahendus tänases seisus ongi järgnev.

Tänasest saavad kõik juba kitsendatud tingimustel saalis treenida ning kasutame seda hoogsalt vormi sättimiseks. Juunist saab pidada  sisetingimustes võistkondade vahelisi mänge ilma pealtvaatajateta ning siis peamegi ära jäänud mängud (kahe liiga peale 12) ning saame hooajale joone alla tõmmata. Suurt korvpallipidu mida oleme tavaliselt kevadel Rakvere Spordihoones pidanud sellel hooajal turvalisuse kaalutlustel ei lubata seega piirdume põhiturniiriga. Küll aga otsime hetkel lahendust teha medalimeeskondade mängud lubatud tingimustel ühel kuupäeval ja saalis, loomulikult tuleb järgida valitsuse kinnitatud tingimusi.

Samas oleme otsustanud, et kui mõni meeskond ei soovi ikkagi see hooaeg enam turvalisuse mõistes jätkata siis liiga ei kohalda juhendi punkti 15.1 (Pärast kahte loobumiskaotust kõrvaldatakse võistkond võistlustelt, mängitud mängude tulemused annulleeritakse ja järgmisel hooajal saab võistkond võimaluse mängida madalaimas liigas). Seoses pandeemiaga jätame selle punkti hetkel arvestamata ning meeskonda järgnevaks hooajaks allapoole ei lange, kui nad loobuvad edasisest mängimisest.

Püsige lainel ja head tervist!

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.