SK Aaspere

Karikavõistluste avalöögi teevad SK Aaspere – Škoda Rakvere

Reedel tehakse avalöök Lääne-Virumaa Kossuliiga karikavõistlustega, kus sel hooajal on osalemas 14 meeskonda. Loosi tahtel saab reedel s.o 18.09.2020 kell 19:15 Haljala kooli võimlas näha tulist heitlust, omakandi meeste vahel. Vastamisi lähevad SK Aaspere ja Škoda Rakvere, korduskohtumine toimub 21.09.2020 kell 19:15 samuti Haljalas

Ülemiselt tabelipoolelt leiab veel teisigi huvitavaid paare, kelle omavahelised mängud pakuvad eeldatavalt suurt põnevust. Nimelt SK Aaspere ja Škoda Rakvere võitja saab kokku minna samuti esiliigas alustava Rakvere Tööriistamarketi ja Võsu meeskonna võitjaga. Sellest nelikust selgub poolfinalist, kes purjetab vastu ülemisest “kahvlist” tulevatele SK KNT -RSK Tarvas (tegu 1/8 finaalivastastega) või valitseva karikavõitja RLV Massive vastu!

Alumises tabelipooles on samuti omajagu põnevust mängus, kui eelmise hooaja esiliiga meister Sõmeru “piikab terad” 1JVBr-ga. Eks näis kas sõdurpoiste ramm käib üle esiliiga võitjast. Neile kahele saab vastaseks Järva-Jaani ja Lüganuse mängu võitja, ka see kohtumine saab olema pingeline, kuna külalised Lüganuselt mängivas sellel hooajal Kossuliigas noorenenud satsiga.

Tabeli alumisest kahvlist ootab eelmise aasta karikafinalist Simuna SK vastast paarist “meie” – Väike-Maarja Päästekool, eks siingi on enne lõpuvile kõlamist mängu küll!

Karikavõistluste esimese ringi mängud peavad olema peetud hiljemalt 15.10.2020-ks, veerandfinaalid 15.11.2020-ks ja finalistid selguvad hiljemalt 13.12.2020. Esimene mäng vastaste vahel on tabelis allpool oleva meeskonna koduväljakul ning edasi pääseb meeskond kes kahe mängu kokkuvõttes on rohkem korve visanud.

Kossuliiga karikavõitja selgitatakse 18.12.2020 Rakvere Sporsihoones

Püsige lainel!

 

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.