Karikafinaalis mängivad vanad tuttavad, “El Classico” 29.12.2023 algusega kell 19:00 Rakvere Spordihoones

Lääne-Virumaa Kossuliiga karikavõistluste finaalis heitlevad tänavu SKA/Päästekool ja RLV Massive ehk samad rivaalid, kes mullu. Karikat hakkab kaitsma Väike-Maarja valla meeskond.

 

Škoda Kossuliiga karikavõistluste esimesest poolfinaalist liikus edasi karikafinaali tiitlikaitsja SKA/Päästekool, kes alistas Simuna SK lõpptulemusega 159: 150. Teises poolfinaalis suutis RLV Massive kodus alistada raske mänguga KK Hito, tulemusega 100:79 ning tegi suure sammu finaali suunas. Korduskohtumine Kohtla-Järvel oli aga väga korviderohke ning RLV viskas tabloole 100 punkti, kuid sellest jäi võiduks väheks. KK Hito oli seekord saabunud mängule rohkem, kui kuue mängijaga (kaheksaga) ning olid end täiendanud Siim Lauriga ja seeläbi saavutati võit tulemusega 105:100. Hito poolelt näitas eriti täpset kätt Siim Laur kes kostitas Massive mehi tervelt 39 punktiga ning talle assisteerisid Edvard Trumm 23 ja Jaanus Pärnpuu 20 silmaga. RLV Massive poolelt oli suurim punktisaak Risto Puuril 28. Seega liikus finaali lõpptulemusega 200:184 RLV Massive meeskond

Lääne-Virumaa Kossuliiga karikafinaal toimub reedel, 29. detsembril algusega kell 19.00 Rakvere Spordihoones.

 NB! Hüüame siinkohal välja ka Škoda Kossuliiga novebri ja detsembrikuu parimad. Novembris olid edukad palliplatsil esiliigas Erkki Sillamaa ja meistiliigas Ander Talu ning detsembrikuus esiliigas Tanel Maalma ja meistriliigas Marcus Merimaa. Kuu parimatele toimetavad liiga läbiviijad auhinnakotid kätte lähiajal.

 

Kaunist ja korviderohket jõuluaega kõigile

Püsige lainel!

Lääne-Virumaa Kossuliiga

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.