Ander Talu

Jaanuari parimad mängijad on Ander Talu ja Erkki Sillamaa

Lääne-Virumaa Kossuliiga annab koostöös FIFAA’ga igal kuul välja kuu parima mängija auhinna ning kevadel nimetame ka meistriliiga ja esiliiga hooaja parimad mängijad. Jaanuarikuus oli küll vähe mänge, kuid kummaski liigas kerkis siiski esile üks mängija, kelle sooritused kuu parima mängija tiitliga pärjatud saavad.

Meistriliiga jaanuari parim mängija on Ander Talu. Meistriliiga liider 1JVBr võitis mõlemad jaanuaris peetud kohtumised. Ka eelmisel kuul parimaks valitud Talu suurepärane hoog jätkus ka jaanuaris. Lähirivaal Väike-Maarja Päästekooli vastu „paugutas“ ta koguni 45 punkti ning Kadrina Karude vastu 39, mis teeb kuu keskmiseks 42 punkti mängus!

Esiliiga jaanuarikuu parim mängija on Erkki Sillamaa. Teise ringi eel meistriliigas pallivast Simuna Spordiklubist madalamasse liigasse mängima suundunud Sillamaa on Ivaxi meeskonna tabeli lõpust kindlaks play-off kandidaadiks kergitanud. Jaanuaris pandi tema vedamisel kaks vastast selili mäekõrguse ülekaaluga. Väleda tagamängija keskmine punktisaak oli jaanuaris 39 punkti mängu kohta.

Erkki Sillamaa
Erkki Sillamaa on esiliiga jaanuari parim mängija (foto: Ain Liiva)

Kuu parima mängija valimisel teevad tavapäraselt eelvaliku ära Lääne-Virumaa Kossuliiga korraldajad ning lõplik sõna on meeskondade esindajatel, kelle häälte põhjal parimad selguvad.

Kuu parimatele on Lääne-Virumaa Kossuliiga pikaaegne toetaja FIFAA välja pannud TF-1000 korvpalli, mis on ühtlasi ka Lääne-Virumaa Kossuliiga ametlik mängupall.

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.