Ilves Transport alistas Vinni Tammed

Testturniiri A-alagrupi kohtumises ei tekkinud Ilves Transpordi meeskonnal kodusaalis probleeme Vinni Tammede alistamisega – Väike-Maarja meeskonna võidunumbrid olid 83:55.

Marten Seepter
Marten Seepter vedas Ilves Transpordi võidule (foto: Ain Liiva)

Avantüristlikult vaid 5 mängijaga kohtumisele tulnud Vinni meeskond kaotas esimese veerandaja juba 25:12 ning poolajaks näitas tabloo 42:24.

Kolmandal veerandajal mängiti võrdset mängu ning viimasele veerandajale minnes juhtis Ilves Transport 57:39. Kohtumise lõpus pani kodumeeskond hoogu juurde ning turniiritabelisse kirjutati järjekordne võit tulemusega 83:55.

Ühtlaselt panustanud Ilves Transpordi parimad olid Taavi Eesalu 14 ning Marten Seepter 13 punktiga, Vinni meeskonnas vastasid Indrek Müürsep 17 ja Ragnar Heek 12 punktiga.

Avavoorus Sõmerule kaotanud Ilves Transport on 1 võidu ja 1 kaotusega A-alagrupi 5. kohal, kõik kolm mängu kaotanud Vinni Tammed on oma alagrupis viimasel 9. kohal.