Priit Aja

Ilves Transport oli kodusaalis kindlalt parem Tööriistamarketist

Esiliigas sai kindla võidu Ilves Transport, alistades Rakvere Tööriistamarketi 72:56

Ilves Transport haaras ohjad kohe algusest enda kätte ning kontrollis tervet mängu – esimene veerandaeg võideti 20:12 ning hoolimata sellest, et teisel perioodil jõudis Tööriistamarket nelja punkti kaugusele, mindi poolajapausile kodumeeskonna 33:22 eduseisul.

Kolmandal veerandajal hoidis Väike-Maarja meeskond eduseisu, alles viimase kahe minutiga õnnestus külalistel aga neljandaks veerandajaks kaotusseis vaid kuuele punktile kahandada (48:42). Kohtumise lõpp kuulus aga selgelt Ilves Transpordile, kes tegi kohe veerandaja alguses 12:3 spurdi ja kasvatas vahe 15-punktiliseks. Sellest Rakvere meeskond enam ei toibunud ning lõpuvile kõlades särasid tablool Ilves Transpordi 72:56 võidunumbrid.

Võitjate parimaks kerkis 16 punktiga Priit Aja, kaotajate poolel vastas Rainis Naur 14 punktiga.

9 võitu ja 5 kaotust kirja saanud Ilves Transport on turniiritabelis kolmandal kohal, Rakvere Tööriistamarketi päralt on 6 võidu ja 9 kaotusega 6. koht, kuid lähimatel jälitajatel on sama võitude arvu juures kaks mängu vähem peetud.